| Bia2017 a întrebat:

Unde pot gasi polidin sau daca exista cineva care ma poate ajuta cu 10 fiole de polidin. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Anul acesta in vara, s-a reinoit autorizatia de fabricare a Polidinului, asa ca ar trebui sa gasesti deja in farmacii.

| Bia2017 explică (pentru Abh):

Anul acesta intr'adevar s-a reinoit autorizatia, insa eu am sunat la institut si inca nu se fabrica. Singura posibilitate este ca o farmacie sa aiba inca pe stoc!

caramela
| caramela a răspuns:

Buna Alex! din pacate au fost scoase din uz, iar sa cumperi dupa site-uri nu te sfatuiesc, multa lume a cumparat si au avut neplaceri...alegerea iti apartine, poti apela totusi la un cadru sanitar sa fii mai sigurahappy