| cartofiorulroz a întrebat:

Unei prietene i-a zis medicul de familie ca o sa-i vina ciclul peste cateva luni.Cam cand ar putea pica asta? Ce ar trebui sa stie ea despre ciclu, in afara de ce inseamna ciclul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Medicul era ghicitor? toti astia de familie is prosti de bubuie.

| cartofiorulroz explică (pentru viotedy):

Pai nu stiu ca prietena nu mi-a zis.

| viotedy a răspuns:

Nu are de unde sa stie inainte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Vezi aici,
http://www.noifetele.ro/......nstruatie/
Te pup!

| cartofiorulroz explică:

Funda la raspuns complet.