| Abcdefg123 a întrebat:

Urgeeeent! : Stiti cumva [ cei din Giurgiu ] ce farmacie este de garda astazi? [-o< e urgent. mi-a aparut un herpes si trebuie sa`mi i`au plasture Antiherpetic :[[! help me. Funda chatterbox

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Vai ce urgenta!

| HeadsUp a răspuns:

Te duci la o farmacie din zona ta si vezi ca are afis cu ce farmacie este deschisa

| U22I a răspuns:

Wow 2 poponari ti-au raspuns la intrebare ureazale moarte sincera cu flori in cur happy

| Jugaru_Marilena_1961 a răspuns:

Aderesa de e-mail