| AnaTheOne00 a întrebat:

URGENT, am si eu o intrebare. pot ramane insarcinata daca am facut sex cu prietenul meu fix dupa o zi dupa ce mi-a trecut ciclul? Iar pe langa asta, s-a si rupt prezervativul fiindca nu eram destul de lubrifiata dar si-a dat seama imediat si s-a dat la o parte.(mentionez faptul ca nu a ejaculat) Sincer, nu doresc sa apelez la pilula de a doua zi.el imi spune sa stau linistita. dar nu stiu ce sa spun, poate si eu sunt prea panicata pentru ca n-am mai patit asa ceva pana acum.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și tu ce vârstă ai? Nu ai simțul răspunderii?
NU este nicio sarcină, stai calmă.
Pa, pa.

| AnaTheOne00 explică (pentru Legiuitoarea):

Mersi multhappy p.s. am 16 ani jumatate

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Asa iti spun si eu:stai linistita ca nu se intampla nimic

| OnuOnulică a răspuns:

Da, poti ramane.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Daca nu a ejaculat, cu ce sa ramai insarcinata cu floarea- soarelui

| atanmuk a răspuns:

Exista posibilitatea, dar mica, datorita faptului ca nu a ejecuat!