| AnaMaryadragutaa a întrebat:

URGENT! daca e cineva aici la ora asta.
Mama mea este insarcinata in 23 de saptamani si are dureri pe sub burta si in acelasi timp o doare si spatele.E ceva de genul:o doare cateva secunde,se linisteste, iar o doare, iar nu...si tot asa.(ea este in drum spre spital, dar vreau sa stiu parerile voastre pana ma suna sa imi spune ce este de fapt)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| coco1molly a răspuns:

Incearca la alta categorie (Sanatate)

| Atat_Mihaela_1992 a răspuns:

Este posibil sa aiba niste contract I false. Daca continua...din 5 in 5 min sau nnu mail rezista LA spital sau medic de urgenta

| AnaMaryadragutaa explică (pentru Atat_Mihaela_1992):

A fost atunci la urgenta si de fapt era cu rinichii.Dar acum este bine.