| pinkystyleツ a întrebat:

Va fost vreodata rau de la Coca-Cola?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ღFrUmUsIkღ a răspuns:

Da Odatha:Xcand eram MaY MiK:XBaBy`sSa Meah:X

21 răspunsuri:
| pRaNk a răspuns:

Dalaughing pentru ca am baut vreo 2-3 litri de colalaughing si mo durut burta si am vom****happy

| maddog95 a răspuns:

Am crezut ca mor!
Am baut 2 l intr-o zi si de mancat nu prea vai de mine,am frisoane si numa cand ma gandesc la acea zi,maicamea aproape o chemat salvarea.Da mi-o trecut cu ceaiuri, am dat la rate ca sa zic asa happy, am mancat paine prak=jita sa absoarba acidu si in 1 zi mi-a trecut.

| JustShh a răspuns:

Daa! Mai ales dimineata pe stomacul gol e cel mai rau...arsuri...

| Muhteşem a răspuns:

Mie nu mi-a fost rau si nici nu prea consum, dar cunosc pe cineva caruia i s-a facut rau de la Cola.Un sfat: daca iti place cola consuma dar sa fie fara cofeina, uitate la ingrediente inainte sa cumperi ceva.Pa

| Dash a răspuns:

Pai, nu dar oricum stiu ca nu e bun de nimic si e una din cele mai daunatoare bauturi.
Deci, decat sa bei un pahar de cola e de 10 ori mai bine sa bei unul de bere.

| Simona a răspuns:

Nu

| mgtow a răspuns:

Da am avut dureri de stomac de la acid.

| ionut_8527 a răspuns:

Da eu am fost si la spitalsad

| Mentaaaaa a răspuns:

NU... nici o data chiar daca beau o data la 2 zile nu mi-e rau nici o data. Eu cred ca sunt doar mituri...cei care au probleme cu stomacul poate se simt rau din cauza acidului

| szmotovio a răspuns:

Da, mie imi face rau la ficatsad

| DonAnonymius a răspuns:

Nu.Sunt foarte rezistent să zic aşa.Nu mi-e rău decât dacă amestec două mâncăruri şi devin ceva scârbos. smugP

Răspuns utilizator avertizat
| MasterOfDisaster a răspuns:

Da,mie imi e rau si de la un singur pahar...doar pepsi pot sa beau.

| Any a răspuns:

Mie da si am fost la medic deoarece nu stiu de la ce si mi-a spus ca sa evit Coa-Cola si Pepsi cat se poate de mult deoarece cica corpul nu le poate accepta. Funda!

| ZEU93 a răspuns:

Da,s-a intamplat o data happy

| StiGGy a răspuns:

Da, daca bei multa coca cola si nu mananci nimic, o sa iti vina sa vom**i happy

| IoanaStefania a răspuns:

Da. Poti sa faci si un experiment sa vezi ce ti se intampla in burta...1. Pune Coca-Cola intr-un pahar mai mare
2. Pune o bucata de carne in pahar si lasi pana a doua zi, de dimineata...Si vezi ce se intampla
Funda?

| danyelaionela a răspuns:

Mie imi face rau cafeaua, nesul...si toate aste dar si coca cola. Da mi-a fost rau intr-o noapte dupa ce consumasem intreaga zi cola. Ma intepa chiar si in piept.

| dan_2834 a răspuns:

Daca pui o bucata de carne intr-un pahar in care ai pus Cola seara si apoi dimineata te uiti sa vezi ce s-a intamplat ramai sokata!laughingincearca!

| pinkystyleツ explică:

Am incercat deja.oh go on

| pwp a răspuns:

Mie nu