| TrollingFace a întrebat:

Va rog ajutati-ma ma dor foarte mult calcaiele si bilele alea de la mijlocu picioarelor alea rotunde nu stiu cum se numesc da in fine am 13 ani si fac atletism nu am febra musculara am muschi incordati si cand am alergat imi tremurau picioarele si imi venea sa lesin de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Iti raspund eu la aceasta intrebare,ca este singura la care nu ai primit raspuns,asa cum te plangi in alta postare. Cred ca nu ti-a raspuns nimeni pentru ca nu a inteles ce sunt "bilele alea rotunde", care banuiesc(doar) ca sunt rotulele de la genunchi.Dar in principu, ceea ce ai simtit tu era de la epuizare. Ai facut un efort mai mare decat te tin puterile. Trebuie sa te odihnesti si sa lasi corpul sa-si revina.