| anonim_4396 a întrebat:

Va rog ajutati-ma, mama mea a avut in 2004 cancer operatie apoi iarasi operatie..acum parca e bine va trai? A avut 2 opeerati e vorba de mamica mea scumpa ajutati-ma funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
cu ce te putem ajuta? nu stium ce fel de cancer are mama ta, in ce stadiu e, la ce concluzii au ajuns medicii...e bine ca tu sa ii faci zilele frumoase, sa nu o superi, fii alaturi de ea si roaga-te, cati ani ai? e bine sa te rogi si la biserica sa platesti un acatist pentru ea si ii poti explica preotului ceia ce simti si ce te apasa. daca a trecut de cele 2 operatii, ai incredere ca o sa fie bine si va fi alaturi de tine.
multa sanatate maicutei tale si tie putere sa mergi mai departe cu fruntea sus! daca vrei sa mai vorbim, te rog sa imi lasi id-ul tau si vorbim pe messinger.
O zi frumoasa sa ai si multa sanatate tuturorhappy

| Gotikvella a răspuns (pentru caramela):

Cancer de san stii eu cre ca e totul bine deoarece nu o doare anual se duce la control mersi mult cum ti-am promis funda

1 răspuns: