| qwerty12 a întrebat:

Va rog ajutati-ma TPU,dau funda! va rog,spuneti-mi si mie niste metode naturale de marire a penisului,fara pastile sau operatii,natural,daca exista, spuneti-mi, va rog.in erectie il am de maxim 10 cm.si mi se pare mic la 15 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Pimpux a răspuns:

Pune o sfoara in jurul ei cu un bolovan la capat si sa atarne in jos... doamne ce intrebari puneti.

| danyboy02 a răspuns:

La varsta ta inca mai poti astepta...dar daca chiar doresti cu adevarat sa inveti niste metode care functioneaza iti recomand sa incerci tehnicile de pe site ul http://www.maresteti-penisul.com bafta...