| Cristian_7819 a întrebat:

Va rog ajutor am problema cu vezica adica ma mai scap pe mine far sa vreau exact atunci cand nu trebuie de exemplu la ultima teza
mai ales cand ma emotionez mi se intampla
exista pastile ceva? heeelp
fund itza

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Trebuie neaparat sa mergi la un medic urolog.este singurul in masura care iti poate spune care este natura necazului tau, si sa-ti dea tratamentul adecvat.asa ceva nu se vindeca cu raspunsurile primite pe TPU. sper ca vei tine cont de sfatul meu si nu vei intarzia sa actionezi in consecinta.

| Adriana_9241 a răspuns:

Totul este pe baza emotionala, fiind vorba si despre nervii stomacali. Cel mai bine ar fi sa mesteci cat mai des guma de mestecat. Asta ar fi o solutie. O alta ar fi un control la urolog.