| AnnyJonathann a întrebat:

Va rog am o problema si vreau sa o rezolv de vreo 2 ani am pe chilot o chestie alb-galbiue, si nu inteleg ce este am nevoie de ajutor. Dau funda, va rog ajutati-ma repede, pliz

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Este o secretie, dar mai ales e un semn ca vine menstruatia.Nu te panica, toate fetele trecem prin asta, deci fii pregatita!happy

7 răspunsuri:
| RaduMD a răspuns:

Reprezinta, probabil, o secreţie genitală. O vizită la doctor şi, probabil, câteva analize foarte simple sunt recomandate.

| Lia09 a răspuns:

Daca este insotita si de mancarimi, iar uneori ai scurgeri mai abundente, ai grija sa nu fie candidoza! Poti avea aceasta afectiune la orice varsta.

| mennenspeed a răspuns:

laughing bine zis traficantule... Du-te la un ginecolog si o sa iti dea o instruire, despre ceea ce au fetelehappy Serioshappy bafta

| AnnyJonathann explică:

Mersi tuturor ma-ti ajutat, pupici

| Alextrick a răspuns:

Heh...Aia este o secretie
Toate fetele adolescente o au
Nu iti face griji
Pf..Bine ca nu sunt fatalaughing
Nu iti face griji toate fetele adolescente o au

| dyana_2819 a răspuns:

Buna. Si eu am chestia asta alb-galbuie si am mg la doctorul de familie si mi-a spus ca este normal pentru o adolescenta sa aiba scurgeri din astea.
deci nu-ti face griji, acest lucru este normal, asta inseamna ca organismul tau lucreaza.

| iuliancs99 a răspuns:

Sloboz