| annisy a întrebat:

Va rog din suflet am nevoie de ajutor.mama a facut spondilodiscita l5-s1 in urma unor operatii genitale ( prolaps genital gr 3, am mai scris eu cateva intrebari), a facut 3 operatii pana acum, cate una pe fiecare luna, iar acum medicul dau din umeri si nu mai fac nimic de aproximativ 2 luni e internata in Elias pe antibiotice, iar ea nu se simte bine, nu poate sta fara calmante,. Va rog daca cunoasteti un neurochirurg bun si care ar putea sa ne ajute daca puteti sa imi lasati o legatura de contact. Sunt in disperare maxima, are o fetita de 3 ani jumate sunt 4 luni in total de cand e in situatia asta, imobilizata la pat si cu dureri. daca ma puteti ajuta id meu : popescu.ana32@yahoo.com. Va rog mult de tot nu stiu la ce usa sa mai bat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| quintron a răspuns:

Din puncul tau de vedere cati medici crezi ca ai sa gesesti pe acest site! mergi la un medic

| annisy explică:

Nu vreau un medic pe TPU, care sa o vindece online, ci o recomandare a unui medic!