| Queen2678 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutați, am 95 de kg vreau sa slăbesc ca sa ajung la 67 de kg. Mi-ar plăcea sa slăbesc in 3 luni, nu stiu cum de am ajuns sa căntaresc atât. Am 1’73 și am 15 ani AJUTOR!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca sa nu mai mananci atat de mult si sa faci sport cat poti de mult.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Tot în 3 luni ai ajuns la alea 95?! Luati-va frate target-uri realiste, nu hai sa ne punem sănătatea in pericol ca vreau sa slăbesc treij de kg pan'la vara. Taie din carbohidrati. Sport. Multa activitate pe lângă sport si odihna.