| JIJ a întrebat:

Va rog sa ma ajutati, am luat famotidina ieri pe la pranz, si maine vreau sa iau prima suspensie de zente, oare se afecteaza cumva una pe alta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi să iei liniştit/ă deoarece au trecut peste 24 de ore şi, oricum, NU interacţionează una cu alta!

Vezi Prospectele la linkul :
http://www.reteauamedicala.ro/files/PRO_479_31.12.07.pdf

http://www.medipedia.ro/......10-ml.aspx

Toate cele bune.

| JIJ explică (pentru bursuc001):

Multumesc l-am luat deja si sunt in cea mai buna stare, huh am scapat de starea aia, ca si cum aveam ceva in gat.

| bursuc001 a răspuns (pentru JIJ):

Cu plăcere!

O seară frumoasă.