| yobogda a întrebat:

VA ROG SA MA AJUTATI CAT DE REPEDE POSIBIL...ce se intampla daca fumez si beau alcohol si am rubeola,stau de 7 zile in casa si mai am bubitze,iar maine e ziua mea si as vrea sa stiu ce se intampla daca fumez si beau alcohol big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Raniia a răspuns:

Atata timp cat mai ai bubite esti in perioada de contagiune care tine 4 zile si dupa disparitia lor.Deci invitati nu poti sa ai, regimul alimentar este normal dupa preferinte si varsta, optional tutunul si alcoolul.Incearca sa simti ceea ce este normal pentru tine! La multi ani!