| adria1967 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati sa gasesc un nr. de contact al doctorului Ash Hali Salaam (regele varicelor) m-a rugat o matusa care are varici si ar vrea sa se opereze. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ka2 a răspuns:

Medicul Mohammad Abu-Baker a devenit "regele varicelor" in Romania

Mohammad Abu-Baker a devenit un nume cunoscut printre pacientii care sufera de afectiuni vasculare, cabinetul sau de pe bulevardul Nicolae Balcescu, din Bucuresti fiind vizitat de multi dintre acestia. Medicul roman de origine araba a fost invitat si a participat la congrese de flebologie si chirurgie vasculara, in Franta, Hawai (SUA), Germania, Argentina, Romania. Membru al Societatii Franceze de Flebologie de la 1 ianuarie 1999, Mohamad Abu-Baker este chirurg general de Flebologie tratand o serie de afectiuni vasculare, cum sunt varicele, ulcerul varicos, tromboflebita superficiala, telangiectaziile arterio-venoase (vase de sange sparte). (P. M. P.)

dar cred ca e ceva aparut pe la OTV... deci este o inventie mare de tot!

7 răspunsuri:
| andi a răspuns:

Si eu ah hali salam dar mai bine mananc parizer rolling on the floor sau poti apela la chinezi, stiu un doctor ceai in san...

| selef a răspuns:

Ce fel de salam vrei sa halesti?

| ka2 a răspuns:

Ce faza... chiar avea nevoie de ajutor! Aici se vede lumea si caracterul fiecaruia!

| ka2 a răspuns:

laughing rolling on the floor

| pisika a răspuns:

Ash hali salam. da'n-am!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce anume are matusa ta? varici? rolling on the floor rolling on the floor