| Adeknt a întrebat:

Va rog sa ma lamuriti si pe mine,toti am ajuns sa incercam "iarba" la un moment dat, dar m-am aflat la o petrecere si am zis hai sa incerc dupa un timp a inceput pulsul sa creasca adica inima imi batea foarte tare si am o teama si azi dupa aproape o luna daca cineva a incercat va rog sa mi explicati...

Funda si va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Dandinelle a răspuns:

Consumul de "iarba" poate produce anxietate.

| Mopmop a răspuns:

Un prieten de-al meu a fumathappy Asa incat iti explic cum a fost pentru el. In primul rand a avut o foame imensa si sete imensa. Dupa aprox 20 de minute s-a intins in pat. Abia atunci au inceput gandurile naspa gen daca i se opreste inima, daca il gasesc astia in casa cu talpile in sus etc. Boris Brecha i-a pus capachappy Orice ar fi nu e bine sa combini cu alchool!
Acuma depinde si ce ai fumat...
Daca e otrava de sobolani la plic, asta da anxietate maxima.