| Cristinica_5510 a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie tratamente pentru pietre la fiere. incercate nu de pe net

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| hax0r a răspuns:

Tratamentul cu decoct de seminte de IN. Este pe net si e incercat de 4 ori cu rezultat garantat de fiecare data.

4 răspunsuri:
| alex2009 a răspuns:

Tine un regim cu mancare mai usoara si ciaiuri multe cam o saptamana, seara bei 1/2 ulei de masline amestecat cu 1kg zeama de la lamaie, dimineata faci clisma si incepi sa le urmaresti. o sa inceapa eliminarea,, si repeti de cate ori vrei...sanatate

| DianaLostInDreams a răspuns:

Pai mama a avut zilele astea.Trebuie sa mergi la doctor sa iti dea calmante si in rest trebuie sa bei multa apa si ceai si sa stai pat eventual cu niste sticle cu apa calda.

| elvisedy a răspuns:

Mergi la sigur cu reteta asta.Este tratament naturist cu rezultate la multe parsoane.Pt informatii la adresa-elvisedy

| maria12345678910 a răspuns:

Cristinica nu te teme. Dar am doua variante. Una e ca sa stai in pat cu o compresa pe cap si alta e cam imposibila asa ca nu ti-o spun. noroc