| Soryc a întrebat:

Va roog ajutati-ma!
Ce doare mai tare?
Modalminul sau Anastezicul?
Funda happy.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Kryslove a răspuns:

Moldaminul doare foarte tare si eu am facut sad

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Moldaminul se scrie corect.Si doare, intr-adevar.Anestezicul nu doare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Moldaminul doare cel mai tare, anestezicul nu doare!
Te pup!

| Kriss96 a răspuns:

Moldaminul.
Cum poti sa intrebi asa ceva?
Anestezicul nu doare deloc. Numai intepatura doare.
Moldaminul depinde si de fiecare persoana. Unii mai sensibili spun ca doarte foarte tare, iar altii spun ca e suportabil. Banuiesc ca ei sunt mai insensibili la durere.

| airflow a răspuns:

Se spune, moldamin, si ala inainte sa ti l faca, iti face un test pe brat, daca rezisti sau nu!
si cum sa doara anestezicul daca i anestezic?

| despina17 a răspuns:

Moldaminu doare daca iti face anestezic inainte nu mai simti absolut nimic

| numaieoadi a răspuns:

MOLDAMINUL! iti spun din propria experienta!