| anonim_4396 a întrebat:

Va salut! Am cam 190 cm si 100 kg. As dori sa mai dau jos... Nu doresc sa'mi dati un regim strict, vreau sa-mi spuneti cam ce as putea sa mananc ca sa slabesc, iar kilogramele sa nu se puna la loc...Va multumesc foarte mult!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Am citit astazi in adevarul.ro despre un tratament, poti sa-l citesti si tu aici: http://www.medical-news.ro/slabire-acasa/?code=aidiknl47kl. Numai bine!

| Veme a răspuns:

Pai ia si tu exemplu de la secretara lui Dragnea de 23 de ani care candideaza acum pentru un post de deputat din partea PSD! Ea este destul de subtirica. Fa si tu ce face ea! Si cine stie... poate devii si deputat daca il multumesti pe domnul Dragnea! laughing)

| DanielaSustinRomania a răspuns:

Iti dau o dieta.
Mananca-l pe Ponta. Nu ingrasa si o perioada nu vei mai manca.

| AFR81 a răspuns (pentru DanielaSustinRomania):

Ai dreptate si tu intr'un fel ca, daca ar fi sa'l mananc pe chioru' as muri direct...