| Bog5 a întrebat:

Va salut, cunoaste cineva unde pot cere sfatul unui medic online in legatura cu o grija? Imi e ceva toama de mersul la doctor si inainte de asta as vrea sa stiu ce atitudina sa adopt. Preferabil urolog, multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| gina375 a răspuns:

Romedic site si forum.romedic.ro.CURAJ!

1 răspuns:
| giony54 a răspuns:

Este un site Sfatul medicului si acolo gasesti ce medic doresti si poti sa discuti cu el si pe net.