| marianpurdea a întrebat:

Va salut, va intreb ceva, dar nu ma ironizati sau ceva, chiar vreau sa am un raspuns bun din partea voastra.
Am intretinut relatii sexuale cu o fata, dar m-am protejat, mereu ma protejez, dar mi-s-a luat putin pielea dupa dus, am pus un plasture dar am renuntat la el si am avut pielea luata putin de pe deget in timpul actelor sexuale, exista vreun risc de vreun BTS?, vreau doar sa fiu precaut si sa nu stau stresat, va las jos niste poze cu rana fix dupa dus, si dupa ce mi sau uscat mainile si am mers la fata aia :
https://i.postimg.cc/......3433-n.jpg
https://i.postimg.cc/......1170-n.jpg

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu ai nimic numai fi panicat, daca aveai vreo boala transmisibila sexual o aveai pe penis ca cu el ai f....to nu cu degetul, ce oameni nebunilaughing

| marianpurdea explică (pentru CristiDinBucuresti):

Doar ma gandeam ca poate mi am atins penisul in timpul actului sexual si de aia ma gandeam

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru marianpurdea):

Stai linistit ca nu ai nimic

| ioana748 a răspuns:

Nici o problema, culca te linistit.

| marianpurdea explică (pentru ioana748):

Nu e o problema nici daca doar o singura odata i am bagat degetul in vagin? Nu stiu sigur daca cu degetul acela sau cu altul, dar nu l am tinut, aici era temerea mea mai mare.

| ioana748 a răspuns (pentru marianpurdea):

Nu e nici o problema, nu ai de ce avea vreo temere.

| Madaxo97 a răspuns:

Nu ai nimic, aia nici măcar nu e o rană, nu sângerează și e minusculă.
Dacă te-ai protejat e totul ok, nu iei nicio boală.