| Yosefin a întrebat:

Vad ca mi-a cazut intr-un loc un pic parul si parca am un inceput de chelie.

Cu ce sa ma dau sa mi se regenereze parul?

PS: In ultimu timp m-am stresat cam rau.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Andersen2k18 a răspuns:

E posibil de la stres sa fie cauza caderi parului.Cel mai bine e sa consulti un medic specialist.

| GeorgeBerbec a răspuns:

In primul rand ai grija si sa nu te afecteze altceva. Gen sa te traga ceva de par... Eu iti recomand samponul recupar... Sau da-te cu gaz in cap. Orcum vezi la farmacie sunt pasitle/solutii/samponuri pentru caderea parului.

Răspuns utilizator avertizat
| DinPlante a răspuns:

Poti incerca produsul romanesc de la Apimond -
https://www.putereaplantelor.ro/......00-ml.html