| UmbraDeVulpe a întrebat:

Vad de o vreme cand stau la calculator nu stiu ce forma de asta, cred ca e un triunghi dar care nu e drept sau nu stiu cum sa spun acum, deci nu e de asta care sa aiba culoare inseamna ca nu halucinez si am probleme cu ochii, nu? Ce e oare sau ce ar putea fi? Se mai poate trata chestia asta oare? Deci vad asa cand misc ochii si stau la calculator, adica la munca se intampla cand lucrez intr-un program anume. Despre ce e vorba oare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
36 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Trebuie sa le misti cat mai mult, on cat mai multe directii.

Răspuns utilizator avertizat
Bula
| Bula a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Vai, esti greu la cap!
Mai citeste-mi de cateva ori raspunsurile si gandeste-te!

Răspuns utilizator avertizat
Bula
| Bula a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Foloseste un cronometru de precizie, cu minim 3 zecimale! tongue