| Denn97 a întrebat:

Vi s-a întâmplat să aveți gingia inflamată și să simțiți măseaua înaltă,să simțiți ca o presiune?

Am tratat canalele,dar nu am mai pus coronița pentru ca simt locul înalt chiar și fără acea coroniță,chiar nu știu ce să mai fac, iar nici doctorii nu depistează ce ar putea fi acolo ….

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Mindfulness a răspuns:

Poate trebuie sa pui coronițe. Poate e doar in mintea ta acest lucru, că ar fi prea înalte. Du-te la un alt stomatolog daca nu știe ce poți avea, poate știe altul.
Cred că problema e de natura psihica mai mult.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Daca e inflamatie, posibil e infectie.
La radiografie nu a iesit nimic?
Ai tratat canalele, dar a fost sigilata lucrarea?