| TommyHilfiger a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa fiti sigur ca aveti o boala si ca nu va simtiti bine, sa va duceti la doi doctori si sa va comunice ca sunteti perfect sanatosi si voi de fapt sa aveti boala respectiva? Asta mi s-a intamplat mie.Nu imi vine sa cred cum doi doctori mi-au spus ca sunt perfect sanatos, dar eu ma simt din ce in ca mai rau. Ar trebui sa mai incerc alt doctor sau sa ma incred in ceilalti doi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, nu am patit, noi nu suntem ipohondri

| FoxGames a răspuns:

Cauta alti doctori.
Ps: cand eram mic aveam greturi cand mancam iar cand am mers la doctor mi-a spus ca e o boala imaginara.Stiu ca suna ciudat dar na. happy exista.