| Mihai8767 a întrebat:

Vin cu o problema destul de grava. De o saptamana incoace nu prea pot sa mananc mai nimic, ma imbalonez foarte tare si din cauza asta apar si palpitatii, tahicardie. Ma supara si burta, crampe. Nu stiu ce sa mai iau ca sa imi revin.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| cosmogirl a răspuns:

Nu ti-a dat prin cap sa mergi la medic inca?

| InRezevor a răspuns:

Încearcă să îți prepari niste sucuri de fructe. Sau cumpără sucuri adevăte cu vitamine.