| Maria2058 a întrebat:

Voi cate calorii consumati zilnic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Habar n-am dar bag destule in mine sa ma tin pe picioare.

| blackcat99 a răspuns:

Cam 1600-1800.

| dydysweet a răspuns:

Pai daca esti la dieta ar trebui in jur de 1500 de calorii pe zi normal intre 11-14 ani 2400 Kcal, 15-18 2100Kcal, 19-22 2100Kcal, 23-50 2000Kcal, daca nu ai problemecu greutatea cautati varsta in cce ti-am scris mai sus si ai sa vezi, eu mi-am notat dupa un documentar in care scria pentru fiecare varsta cum ar fi normal sper ca te-am ajutat:X

| Maddiie a răspuns:

Fara numaaaaar rolling on the floor))))))

| SharonSpitz a răspuns:

In jur de 1000