| Anaiss09v a întrebat:

Voi ce credeteti te poti ingrasa daca intr-o zi consum in jur de 2500 de calorii? Mentionez aproape in fiecare zi consum in jur de 1600

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Si daca mananci 1600 zilnic, te mentii in greutate?

Daca te mentii cu 1600 si mananci 2500, atunci vei lua 4 Kg lunar, 1 kil/saptamana.

| mi25 a răspuns:

Cu o floare nu se face primavara.