| Anaiss09v a întrebat:

Voi ce credeti daca consum 1800 de calorii pe zi mentionez am 155 47 kg ma voi ingrasa eu prin deficit am dat jos cateva kg si am conusumat in jur de 1500 pe zi si nu m-am ingrasat dar imi este cam frica sa consum mai mult.Voi ce parete aveti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MironMihaela a răspuns:

Daca la o masa consumi mai multe calorii, reduci la cealalta sau sari peste o masa si faci miscare gen exercitii cardio, alergat, inot.