| anonim_4396 a întrebat:

Vreau niste pareri de la oameni care au beneficiat de programele herbalife!?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Dintrebare a răspuns:

Produsele sunt exagerat de scumpe. Raportul calitate pret e foarte prost. In mare, multa reclama pentru nimic. Cunosc femei care au luat programele lor pentru slabit. Au investit sume imense. Au slabit cateva kg (pe care le poti slabi si fara acele supimente), dupa care le-au pus la loc. Parerea mea e ca sunt de evitat si herbalife si forever, dar si restul pudrelor si pastilelor "naturale" si "magice"

| Coquinne a răspuns:

Ah, astia sunt aia care m-au chemat la un interviu de angajare si trebuia sa platesc vreo 2000 de lei ca sa le intru in echipa lui peste, apoi alti vreo 2000 lei pentru nu stiu ce produse, echipa care ma aburea cu minciuni de cum ma voi imbogati eu, si cum voi manca numai caviar presarat cu aur, d-astea, dar numai daca imi vand casa, sa pot plati alta etapa.
da, sunt misto programele... daca vrei sa dai faliment.