| Ghilvaci_Dani_1975 a întrebat:

Vreau sa achizitionez o saltea si nu stiu de care.As dori o recomandare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Lola05 a răspuns:

Dacă ai ceva bănuți și îți poți permite o investiție în sănătate și calitatea somnului, atunci ia-ți o saltea Dormeo. Sunt foarte bune pentru că îți asigură o poziție corectă a spatelui în timpul somnului pentru că sunt tari și nu te "afunzi" în ele. Chiar dacă sunt tari, nu sunt rigide, să te doară oasele de la ele.
Dacă nu ai bani de Dormeo, că sunt un pic cam scumpe, mai sunt și alte firme care comercializează saltele din acestea "cu memorie" la prețuri mai mici.
Eu le recomand pentru că am dormit pe una acum o vară și foarte bine mă simțeam. Din păcate nu era a mea, (era de la locul de muncă), eu am o prostie de saltea la cămin și e plină de umflături, dar cu siguranță când voi ajunge să-mi iau saltea, îmi voi cumpăra una de genul celor de la Dormeo.
Oricum ar fi, nu cumpăra o saltea moale, în care să te afunzi! Poate părea confortabilă, dar e cel mai mare dușman pentru coloana vertebrală!

| vladv26 a răspuns:

Dormeo. e scumpa dar si e foarte confortabila

| Darius0007 a răspuns:

'dormeo' sunt cele mai bune

| ToxicEduard33 a răspuns:

Dormeo iti recomand pentru ca are spuma gelata si este foarte comoda