| PitikBhaa a întrebat:

Vreau sa am un ten curat si fin(perfect), ce imi recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Fondul de ten.
glumesc,nici prea mult nu e bun,trebuie s lasi pielea s respire din cand in cand.
iti recomand masca cu argila o data pe saptamana,la fel si peeling (cu cafea), foloseste si o lotiune tonica pentru fata dupa ce folosesti un sapun bun pentru fata, dar sa nu fie prea dur.

| Daniela_8349 a răspuns:

Sectia dermatologie big grin
PS: nu o sa regreti. Felul in care a putut femeia aia sa imi schimbe tenul intr-o singura luna...