| Ionuț_Eduars_1987 a întrebat:

Vreau sa intreb de ce ma doare ficatul? ma doare in partea jos dreapta, eu fiind fumator cred ca de la asta? A ma mai doare si coloana(14 ANI)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alinadianaaa a răspuns:

Ficatul nu prea doare, posibil ca fierea te doare si ai impresia ca ficat este cel care te doare. Posibil ca ai mancat niste alimente cu un continut ridicat in grasimi

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fumatul nu are legatura cu ficatul, exista doctori