| totuldesprenaturasiaventura a întrebat:

Vreau sa intreb persoanele care au avut sau au nevralgie de trigemen si au scapat de ea unde s-au tratat? Am pe cineva cu o nevralgie de trigemen si de mai multi ani tot umbla prin spitale, a facut acupunctura, operatii etc si tot nu a scapat de nevralgie.As dori sa-mi spuneti, nu conteaza un terapeut, un spital unde se opereaza si sunt rezutate la bioenergoterapeut undeva unde sa se vindece aceasta afectiune? Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| alexandrubaiatulanime a răspuns:

Am avut operatie de trimogen a mers ok