| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa lucrez putin bicepsii acas, pentru ca la sala nu am timp sa merg si nu stiu cum sa fac. Eu am o unitate veche si inainte ma puneam jos si pe spate si o foloseam pe post de ganterarolling on the floor dar nu stiu daca ii o idee stralucita si merge. Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| toygirl a răspuns:

Eu cred ca ar fi bine sa faci mai multe flotari.si ridikari la bara...anina o bara in usa.asa a facut si verisorul meu.si acum singura ma uimesk cum e...

| FaNYsh a răspuns:

Pai majoritatea mushchilor se dezvolta prin flotari. Flotari cat mai multe(daca nu poti sa faci multe flotari faci pe reprize... 4-5 o data, te odihnesti 2 min faci iar' 4-5 si tot asa. Iar in timp o sa faci ff multe o data...Eu asa am facut si acum fac 70 de flotari o adta) sper ca te-am ajutathappy!

| J u s t a răspuns:

Poi fa'ti putin timp sa mergi la sala... Daca esti din baia-mare iti recomand una unde stiu un instructor bunwinking