| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati... stiu ca exista capilong pentru cresterea parului dar este si la noi in tara? de ex in bacau? ma puteti ajuta? va rooooooooog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Incearca la farmacie

| addflo a răspuns:

Daca nu au la farmacie in Bacau, cauta pe net, poate este la producator. De obicei au reprezentant in Romania si te-ar putea ajuta ei.
Daca tot nu gasesti incearca un inlocuitor, cum ar fi Fortcapil sau Crescina. Fortcapil e mai ieftin si are mare efect la femei. Crescina este pentru probleme mai grave. Consulta si un dermatolog inainte de a lua o alegere, in plus, poate obtii vreo reducere big grin

| tweety_8071 a răspuns:

Pune-ti extensii... dc sa astepti asa de mult?laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am intrebat la cateva farmacii da alea habar nu aveau d asa ceva...la ce farmacie se dau comenzi... poate... nu stiu