| baiatulxboyx a întrebat:

Vreau sa ma reapuc de sala dupa ce am slabit si doresc sa imi dati un program de masa incepand cu trezirea la ora 7-8, 2 ore de sala de la ora 3 la 5 si culcarea la ora 10, ca sa imi fac si eu o idee + explicatii si cantitatea de mancare. Cel mai lamuritor raspuns primeste FUNDA SI VOT.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| shaoboy a răspuns:

Eu nu tineam cont de nici un program si in 2 saptamani am facut maschi frumusei, iti recomand sa te duci 1 ora pe zi sau 2 si e in de ajuns

| andrey_8401 a răspuns:

Pai daca zici ca te trezesti la 7-8 pe la 8:30 trebuie sa ei micul dejun, pe la ora 1-1:30 sa ei pranzul, iar pe la 7-8 sa ei cina. Sfatul meu este sa faci sala intre orele 10 -13 deoarece atunci este corpul in forma maxima si asta ar insemna sa mananci pe la 2 c-am asa ( bafta si mult noroc )