| BlondinaAnna17 a întrebat:

Vreau sa slabec cat mai repede, si nu stiu cum sad
Ce imi recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
O alimentaţie săracă caloric şi mişcare zilnic.
Te pup!

| karsivan a răspuns:

Cat de repede si cate kg?

| BlondinaAnna17 explică (pentru karsivan):

Am 47 si aveam 43. si vreau sa ajung iar la 43 straight face intr-o saptamana.

| karsivan a răspuns:

Baga salata verde cu piept de pui la gatar si iaurt dimineata, fara paine si fara dulciuri, ou fiert cu branza de vaci, legume fierte cu carne fiarta su la gratar. Ceva miscare.

| Bombbonelee a răspuns:

Încearcă să ai o alimentaţie mai slabă. Nu foarte mare. Şi să mănânci regulat, in rest legume si fructe. Şi încearcă să faci sport.

| raduloveu a răspuns:

Foarte mult sport poti manca cam ce vrei tu pentru alte indicatii proiect_liber