| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa slabesc 12 kg intr-o luna, voi reusi cu dieta urmatoare?:dimineata fructe sau salata, la pranz supa de legume sau orez fiert simplu saaau salata si seara un iaurt sau o salata, voi reusi? am 167cm si 67 kg si sunt fata

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Nu ai nicio sansa sa reusesti

| LalLyBoOmD a răspuns:

Cu acest regim, pe saptamana poti slabi 2-3 kg, iti recomand o dieta cu supa de varza fiarta, la fiecare masa si ca desert un fruct, nu citrice, doar grepfruit care este foarte bun in diete. Te asigur ca ai sa slabesti asa 10-15 kg, depinde si de organism, si trebuie sa faci si sport. Daca e prea greu laughing, cumpata-ti un relax & tone de pe teleshop si ai sa vezi ca in 2 luni slabesti 15 kg! Succes! Funda?

| DJohnny a răspuns (pentru LalLyBoOmD):

Nu e adevarat.nu o sa slabesti atat de mult in atat de putin timp...si eu am si decat te scapa de celulita si in 1 luna slabesti cam 2 kg...e vrajeala si la TV-u asta.

| LalLyBoOmD a răspuns (pentru DJohnny):

O prietena de-a mea a slabit 14 kg in o luna si o saptamana cu supa de varza. Na, eu am spus parerea mea,winking succes!

| DJohnny a răspuns (pentru LalLyBoOmD):

Eu ma contraziceam cu cel care zice ca slabeste cu relax & tone...si daca slabesti nu manca ca sa ai ceva in burta trebuie sa aiba si gust nu?winking.natongue

| LalLyBoOmD a răspuns (pentru DJohnny):

Cu relax&tone nu sunt sigura, dar supa de varza are efect. laughing

| DJohnny a răspuns (pentru LalLyBoOmD):

Si supa de varza? serios...iac!

| JhonnyDepp a răspuns:

12kg...cu dieta asta poate doar 2-3!

| ochiverzi91 a răspuns:

Nu ajunge. Trebuie sa faci sport. Ai putea sa te inscrii la o sala pentru o luna si vei vedea rezultatele dorite happy

| Leonard08 a răspuns:

Consulta un medic nutritionist...happy
Cei ce isi dau cu parerea aici probabil ca nu sunt specializati in asa ceva laughing