| fuegobandit a întrebat:

Vreau sa știu ce boala am după următoarele simptome:gât înfundat cu mucus,dureri in zona inimii,tuse excesivă, nu pot sta mult in picioare și obosesc repede, va rog ajutați-mă!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dupa descrierea... poate fii orice, de la viroza respiratorie, bronsita pana la penumonie.
Oricare din bolile de mai sus, netratate se agreaveaza si in ultima instanta pe pun in pat de spital, sau si mai rau...
Daca ai dureri in piept, nu sunt d ela inima, ci de la plamanii infectati.
Fugi la medic, ca nu-i de stat asa!

| Robert17x a răspuns:

Du-te la doctor omule, acolo o sa aflii!

| cris914 a răspuns:

Salut,fuga la doctor(plamani) sa nu ai vreun pui de tbc sau alta boala