| Adelin_1656 a întrebat:

Vreau sa stiu cum pot scapa de urmele lasate de varicela. Am auzit de 3 tipuri de creme/gel-uri dar as vrea sa stiu care v-au ajutat pe voi pentru indepartarea semnelor.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dinumario a răspuns:

Este bun la folosit mama mea, herbagen

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca accepti sa te tratezi dupa ureche foloseste vaselina grafitata...

| byanka_6880 a răspuns:

Ai scapat de urmele lasate de varicela cu herbagen? astept raspuns mersi:*:*