| foricmarinaiuliana a întrebat:

Vreau sa stiu daca s mai bune produsele de la mustela (eu s multumita)pentru bebei si care firma ziceti ca e mai bunahappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bun ca Mustela? nu stiu daca este ceva mai bun pe piata.In opinia mea este cea mai buna alegere.Sincer.

2 răspunsuri:
| mami a răspuns:

Firma MAMA DE ACASA, sigur nu adauga la produse conservantzi ca orice produs de oricare firma

| zantedeschia a răspuns:

Baietelul meu are 7 luni si de cand s-a nascut am folosit numai mustela. Am folosit din intamplare nu pentru ca cunosteam produsele si sunt f multumita.La ce miros placut au de multe ori fur si eu cate un sevetel umed de bebe. Succes.