| oldschoolrom a întrebat:

Vreau sa vad si eu cum se fac operatiile in strainatate sau daca exista chiar la noi in tara (de preferat operatie pe creier, cand se pune osul la loc) de unde pot descarca? Stiu ca erau si seriale speciale facute pentru asta, ce serial imi recomandati sa fie de baza cu operatii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ONElena11 a răspuns:

Uita-te la House M.D.
E tare si vezi si operatii dar si boli rare! happy

| horia2012 a răspuns:

Cauta pe youtube "brain surgery".
Sunt o gramada. Nu pot sa-ti dau link-ul.

| Larionana a răspuns:

Poti sa vezi Anatomia lui Grey..are multe sezoane deci ai ce învăța