| danyella12 a întrebat:

Vreau sa vorbesc cu un psiholog pe messenger un id ceva? fara farse si sa fie seriosi...funda.sau vot

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SEBASTIANDER a răspuns:

clinicaterapiam asta e un id de psiholog funda pls

4 răspunsuri:
| mikilaina a răspuns:

Buna Dany, Daca nu ai gasit id-ul unui psiholog care sa te ajute iti recomand sa intri pe topexperti.ro este o platforma de comunicare care ofera consiliere psihologica online. Vorbesti cu psihologul pe chat, discutiile cu confidentiale. Weekend placut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga Danyella, nu vreau sa te dezamagesc. Cu un psiholog poti vorbi pe messenger doar daca e un amic foarte bun cu tine. Altfel, pentru diferite probleme poti consulta un astfel de medic la cabinetul lui. E normal sa fie asa, deoarece aceasta ii e meseria din care face bani acea persona.

| eddslatina a răspuns:

Psiholog nu e dar e un foarte bun ascultator (serios vorbesc) si un bun prieten :d : skizzo_74