| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sfaturi de la cei care au avut o gura urat mirositoare, dar au tratat problema.Cum ati facut sa scapati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SweetChild1 a răspuns:

Eu am avut din cauza stomacului, dar și din cauza unei măsele netratate (mereu am avut o problemă cu dentiștii). Înainte nu prea mâncam și cam de asta mi se întâmpla. Singurul lucru pe care pot să ți-l spun este că trebuie să mănânci 3 mese pe zi, dar este important și ce și să nu sari peste ele, asta doar în cazul în care ești slăbuță. Cel mai bine este să mergi la un doctor. Dacă nu ai probleme cu dinții, eu cred totuși că de vină este stomacul.

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.sfatulmedicului.ro/......ficata_399
http://www.formula-as.ro/......elul-11117
Important ar fi sa iti faci ceva analize sa vezi de unde vine cauza.
O zi frumoasa sa ai:)

| darrio2007 a răspuns:

Am inlocuit pasta de dinti.

Răspuns utilizator avertizat