| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste produse bune, sa fie bio, cat mai naturale pentru poli dilatati si hidratare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| kitty00 a răspuns:

Life-carerolling on the floorToata ziua life-care.Produsele le poti gasi si in farmacie.

| bosinouldecicatsidepisat a răspuns (pentru kitty00):

Hadi daca nu sti nu te mai baga

Răspuns utilizator avertizat
| kitty00 a răspuns (pentru Ninaa):

Da.Dar in afara de asta sunt cam scumperolling on the floor. Asta e o mica mare problema. Daca nu vrei sa dai atatia bani pe lotiunile alea la avon este clearskin.winking bafta! aAA SI APROPO eu nu folosesc doar pentru fata toate produsele de acolo (una din fiecare categorie cel putin ) sunt ale meledevilrolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| kitty00 a răspuns (pentru Ninaa):

Atunci da minimum 50 de leiwinking functioneaza la life-care.Crede-ma.Sau mai este pentru nu mai stiu ce HIMALAYA, tot o solutie buna.Ma dateam intr-un timp, dar nu mai stiu de cerolling on the floor

| veiozu a răspuns:

Pentru Polul Nord sau Polul Sud? ca e o diferenta intre "polii" astia.

Răspuns utilizator avertizat
| oanamarinela a răspuns:

Cosmetice bio de calitate certificate bio gasiti pe www.sabedoria.ro
http://www.sabedoria.ro/133-produse-bio-pentru-ten

| bosinouldecicatsidepisat a răspuns:

Imi pare rau daca as sti ti-as spune