| Diamantsacru a întrebat:

Vreau si eu niste retete cu prajituri simplu de facut si nu complicata.Ma ajutati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Dumitru_Adriana_1981 a răspuns:

Preparate pentru Sarbatorile Pascale Pregatiti-va de sarbatoare! O masa speciala,incarcata de bunatati,la care ne gandim cu totii cu mult inainte de sosirea Pastelui. Un prilej pentru a ne bucura de momente frumoase alaturi de famile si prieteni. Fie ca va doriti o masa traditional romaneasca sau o experienta culinara deosebita, o sa aveti de unde alege! Asa ca, urmariti-ma! Dragilor, va doresc din tot sufletul ca Sarbatorile Pascale sa va gaseasca sanatosi, incarcati cu energie pozitiva, entuziasm si plini de sperante si veselie. Fripturica mea este atat de usor de pregatit, si oricat de exigente ar fi gusturile oaspetilor dumneavoastra, incantarea lor va fi peste masura.
http://calatorii-culinare-adina.blogspot.ro