| enigmatica a întrebat:

Vreau si eu niste sfaturi de frumusete, dar sfaturi naturiste. big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Hellen_Rox_1995 a răspuns:

Http://www.unica.ro/......-5230.html aici gasesti! Fundaa?

1 răspuns:
| Liviucu a răspuns:

Link nu stiu pentru ca nu sunt fata sa ma tenteze subiectul. Insa tot ce-ti pot spune este ca daca vei manca sanatos in viata ta, daca vei manca cand si cat trebuie dar mai ales CE trebuie, daca vei dormi zilnic strictul necesar organismului, daca nu vei fi stresata ani de zile, daca nu vei sti ce este acela necaz ci doar fericirea... nu vei sti ce e ala rid ani de zile. big grin