| blurixe a întrebat:

Vreau si eu niste tehnici naturale si gratis de marire a penisului. Niste exercitii, ceva eficient, care sa excluda tot felul de carti idioate happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Iti spun cu sinceritate, ca sa eviti dezamagirile. Nu exista asa ceva. Nimic nu este eficient, nimic nu functioneaza.

| katy a răspuns:

Nu ai ce sa faci, doar operatie de marire dar e costisitoarehee hee multumeste-te cu cat ai.fiecare are cat ii da Dumnezeuhee hee

| MindFreak a răspuns:

Trage de el...

| NicolaeDoru a răspuns:

Eu iti recomand produsul Titan Gel, este o crema ce efect impresionant. Vezi detalii pe acest site: http://europe-health-care.eu/